Pokladnicna hotovostna pokladnica

Je možné predať pokladňu? Je to však možné, ale keď to bude kontrolované a zvyčajne prostredníctvom servisnej spoločnosti daného výrobcu, pretože len majú záujem o kúpu použitých registračných pokladníc, lacné a použité daňové registre môžu byť umiestnené na autorizovaných miestach daného výrobcu. Pokladnicu je možné tiež ľahko zlikvidovať na likvidáciu. A ak sú mechanizmy z registračnej pokladnice vo veľmi silnej nálade, môže ju predať inej spoločnosti.

V nariadeniach o spozorovaných registračných pokladniciach nie sú žiadne skutočne jasné predpisy, ktoré by sa zaoberali správaním sa daňových poplatníkov s registračnými pokladnicami pri úspechu jeho ekonomickej realizácie. Žiadny z platných predpisov nezakazuje daňovníkovi predávať použitú pokladnicu, čo je jej kvalita. Táto pozícia je známa aj v jednotlivých hrách, ktoré boli zaznamenané 23. augusta 2012, číslo ITPP1 / 443-662 / 12 / KM, v ktorom riaditeľ daňovej komory v Bydgoszcz uviedol, že po odobratí registračných pokladníc v krajine a splnení všetkých stanovených formalít nariadenia sa zakladá na záležitostiach daňových poplatníkov. Preto nepočíta žiadne prekážky, ktoré by mohla byť fiškálna pokladnica skutočne zničená alebo predaná v danej situácii. V praxi sa zistilo, že nikto okrem výrobcu nemá záujem o kúpu použitej pokladnice. Predstavuje súčasnú skutočnosť, ktorá vyplýva zo skutočnosti, že registračná kancelária je nástrojom správneho účelu a jej výstavba, fungovanie, ako aj možnosť použitia daňovým poplatníkom sú zaznamenané veľmi hlboko v predpisoch, ktoré fungujú v registračných pokladniach. Iba oprávnení poľskí výrobcovia a subjekty, ktoré tvoria nákup alebo dovoz registrov v rámci Spoločenstva, ktorí sú potvrdením predsedu Centrálneho úradu opatrení, že zásobníky, ktoré predávajú, vykonávajú funkcie zaregistrované v čl. 111 ods. 6a a kritériá, ako aj podmienky, ktoré chcú platiť. Ak chce teda daňový poplatník predať pokladňu inej osobe, bolo by vhodné toto rozhodnutie posúdiť správnym servisom pokladnice, ktorý posúdi, či suma stanovuje požiadavky uvedené v uznesení o DPH a či inštaluje nový fiškálny modul.